Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile

Buna ziua eu am deschis o firma srl cu cod CAEN 1392 si doresc sa iau fonduri nerambursabile
Buna Ziua.
Puteti sa aplicati pe programul START Up Nation.
In cadrul acestui program accesati 44.000 de euro insa este obligatoriu sa angajati minim 2 persoane(someri, absolventi sau defavorizate) pentru a obtine un punctaj superior.
Pentru intrebari va stam la dispozitie.
O zi buna,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING