avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile

Buna ziua eu am deschis o firma srl cu cod CAEN 1392 si doresc sa iau fonduri nerambursabile
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 11:38, 10 Martie 2018
Buna Ziua.
Puteti sa aplicati pe programul START Up Nation.
In cadrul acestui program accesati 44.000 de euro insa este obligatoriu sa angajati minim 2 persoane(someri, absolventi sau defavorizate) pentru a obtine un punctaj superior.
Pentru intrebari va stam la dispozitie.
O zi buna,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obținere fonduri Lory_mem Lory_mem Pot obține fonduri doar pentru salon bronzare ??? Pot fi achiziționate doar noi sau și sh ??? (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambusabile Bunget Art Bunget Art Doresc sa deschid un atelier de obiecte facute manual ceramica,decorari sticle si alte obiecte pentru casa si gradina Pot accesa fonduri?Am atestat in arta si ... (vezi toată discuția)
Afacere Iuli_Iulian Iuli_Iulian Buna ziua, intrebarea mea este urmatoarea: Eu cu tatal meu, am vrea sa deschidem o microintreprindere accesand fondurile europene, dar nu stim in ce proiect ... (vezi toată discuția)