Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Colaborare cu societate de contabilitate
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Colaborare cu societate de contabilitate

Societate de consultanta in afaceri si management solicitam colaborare cu societate de contabilitate/audit pentru largirea paletei de servicii acordate clientilor proprii.
E-mail: juristnet@gmail.com

"DACRON CONSULTING"S.R.L.,societate de contabilitate este interesata de propunerea DVS. E-mail dacron_con @yahoo.com.Tel:0722.47.39.46.,6.66.24.50.

Societate de consultanta in afaceri si management solicitam colaborare cu societate de contabilitate/audit pentru largirea paletei de servicii acordate clientilor proprii.
E-mail: juristnet@gmail.com

societatea noastra de contabilitate este interesata de extinderea clientelei.
Detalii va rog la drept.office@yahoo.com
societate de contabilitate si audit din bucuresti este interesata de posibilitatea colaborarii cu cabinetet de avocatura pentru dezvoltarea portofoliului de clienti.
mail: barbycori@yahoo.com
tel: 0724332936; 0213325051
Expert contabil -PFA solicit colaborare pentru largirea portofoliului de clienti ,autenatificare bilant,refaceri contabilitate .
mail:magda_expert@yahoo.com
tel.722751339