avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 805 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calcul salariu concediu risc maternal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calcul salariu concediu risc maternal

Bună ziua ma puteți ajuta cu un calcul pentru salariul aferent lunii februarie 2018. Menționez ca din 16 februarie am beneficiat de 13 zile de concediu de risc maternal. Salariile brute pe ultimele 6 luni au fost august 2017 4680. Septembrie 3527. Octombrie 3768. Noiembrie 4618. Decembrie 4321. Ianuarie 4637. Va mulțumesc

Alte discuții în legătură

Calcul concediu prenatal poxi poxi Buna ziua ,sunt in concediu de risc maternal pana in 1.04.16 cand o sa intru in concediu prenatal ,cum mi se va calcula atunci concediu (ultimele 6 luni ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie concediu rm AndreeaRebegea AndreeaRebegea Buna ziua In noiembrie 2017 am ramas insarcinata. In decembrie 2017 ziua 11 am intrat in concediu medical cod 01- 745 . Am continuat cu acelasi cod pana la ... (vezi toată discuția)
Calcul concediu prenatal Carmen-luizza Carmen-luizza Buna ziua.as dori sa stiu daca am calculat bine concediu prenatal pentru luna februarie 2018. Ianuarie 2018=23zile lucratoare Decembrie 2017=21 Noiembrie ... (vezi toată discuția)