avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 559 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Spălătorie auto prin fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Spălătorie auto prin fonduri europene

Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri europene? Cine îmi dă mai multe detalii sunt bine venite. Mulțumesc !
Ultima modificare: Vineri, 16 Martie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Giorgiamalia , utilizator 10:13, 30 Mai 2022
As dori sa fac o spălătorie auto cu fonduri europene. Am terenul ce trebuie sa fac
Doresc fonduri europene nerambursabile pentru spălătorie auto
Buna ziua,ma numesc Alina,si vreau sa accesez fonduri europene pentru o spalatorie auto,ce conditii trebuiesc indeplinite.
Multumesc!
Buna am si eu o intrebare referitoare la bani nerambulsabili pentru o spalatorie auto...
Buna ziua
Prin programul Stard Up diaspora se poate deschide o spalatorie ?
Mulțumesc

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambusabile Bunget Art Bunget Art Doresc sa deschid un atelier de obiecte facute manual ceramica,decorari sticle si alte obiecte pentru casa si gradina Pot accesa fonduri?Am atestat in arta si ... (vezi toată discuția)
Afacere Iuli_Iulian Iuli_Iulian Buna ziua, intrebarea mea este urmatoarea: Eu cu tatal meu, am vrea sa deschidem o microintreprindere accesand fondurile europene, dar nu stim in ce proiect ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene elaela1980 elaela1980 as dori sa mi deschid un salon de spa si coafura.nu stiu pași pe care trebuie sa i fac pentru a obține aceste fonduri.sunt din constanta. (vezi toată discuția)