Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Spălătorie auto prin fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Spălătorie auto prin fonduri europene

Buna seara ! Am citit într-un articol că se oferă bani prin fonduri europene și pentru o spălătorie auto....Care sunt primi pași pentru a accesa fonduri europene? Cine îmi dă mai multe detalii sunt bine venite. Mulțumesc !
george-neagu, moderator
As dori sa fac o spălătorie auto cu fonduri europene. Am terenul ce trebuie sa fac
Doresc fonduri europene nerambursabile pentru spălătorie auto
Buna ziua,ma numesc Alina,si vreau sa accesez fonduri europene pentru o spalatorie auto,ce conditii trebuiesc indeplinite.
Multumesc!
Buna am si eu o intrebare referitoare la bani nerambulsabili pentru o spalatorie auto...
Buna ziua
Prin programul Stard Up diaspora se poate deschide o spalatorie ?
Mulțumesc