Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit imobiliar
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit imobiliar

Buna ziua,pot achizitiona prin credit imobiliar o casa intabulata,dar neavand finisajele interioare si exterioare finalizate? Multumesc
Pai dvs doriti sa achizitionati un imobil presupun, nu finisajele acestuia. Daca valoarea (nu pretul) imobilului este suficienta garantie pentru banca, nu vad impedimentul.
Multumesc pentru raspuns