Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contract prestari servicii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contract prestari servicii

Am contract de munca pe perioada nedeterminata ....angajator unitate medicala de stat.
Am si un contract de prestari servicii medicale cu acelasi angajator.
Intrebare: se mai poate incheia un alt contract de prestari servicii medicale cu acelasi angajator pentru o activitate medicala in cadrul unui program national?
Pentru contractul de prestarii servicii care exista deja, am deschis un PFI cod CAEN 8690, cod care este valabil si pentru al doilea contract...
Mentionez ca ambele activitati sunt activitati medicale cu obiect de activitate diferit.
Multumesc!
Ca pfi puteti sa incheiati contracte de prestari servicii cate dorii si cu cati beneficiari doriti.
Multumesc!