avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1395 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... posibilitate alegere program de liniste
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

posibilitate alegere program de liniste

Buna Ziua.Ce lege reglementeaza existenta unui program de liniste aplicabil in locuintele tip bloc si in ce masura legea respectiva / care este !!!!! acorda posibilitatea de alegere a unui interval orar de catre proprietarii respectivi.
Cel mai recent răspuns: Ion Artene , utilizator 09:53, 21 Martie 2018
Multumesc pentru clarificare !!!!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Program de liniste Mihaela Mky Mihaela Mky Buna ziua ! De curand m-am mutat cu chirie intr-un bloc nou . Blocul nu este inca locuit in totalitate, ocupate fiind pana in 10 apartamente , restul fiind ... (vezi toată discuția)
Tulburarea linistii - interval orar Larisa-Lory Larisa-Lory Exista in legea asociatilor de proprietari stipulat intervalul orar in care sa nu se faca lucrari de reabilitare in apartament.? Daca da as dori sa stiu legea ... (vezi toată discuția)
Liniştea publică la bloc isabella2018 isabella2018 Bună ziua, vă rog sa-mi spuneți care sunt intervalele orare de păstrare a liniştii la bloc. Am găsit legea dar in mai multe forme şi nu sunt sigură. ... (vezi toată discuția)