Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Banca a dat detalii sotului
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Banca a dat detalii sotului

Buna ziua!as dori să stiu dacă pot da banca în judecată deoarece a dat detalii despre situația mea sotului ba mai mult s-a făcut și interogare la BC fara acordul meu.As castiga?mi-au distrus casnicia
Este interzis sa se faca interogari la BC fara acordul scris al titularului