Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transfer la cerere personal comtractual
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transfer la cerere personal comtractual

care sunt drepturile salaiale in caz de transfer la cerere pentru personalul contractual? in lege nu se face nici o mentiune cu privire la acestea.
Salarizarea se va face potrivit functiei pe care v-ati transferat.
In cazul unui transfer personal contractual , se face contract sau decizie?
Decizie de transfer.
~ Conținut șters la cerere ~
In toate cazurile autoritatile sau institutiile publice au obligatia de a asigura publicitatea posturilor vacante care pot fi ocupate prin transfer.