Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Firma lichidata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Firma lichidata

O firma radiata la ONRC in februarie 2018 mai depune bilant contabil la 31.12.2017?
Precizez ca a fost vorba de lichidare voluntara, s-a depus bilant de inchidere la febr 2018, s-a depus si 010 la finante.
george-neagu, moderator
Acum dupa radierea ei nu mai depuneti nimic. Totul ce trebuia sa fie depus pentru 2017, inclsiv bilatul, trebuia depus inainte. Nu v-a spus contabilul autorizat cu care ati colaborat la intocmirea bilantului de lichidare?