Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Ordonanta nr.2/2001
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Ordonanta nr.2/2001

Pentru art.5-art.54 a Hotarari Guvernului nr.857 din 2011 le sunt aplicabile termenul de 48 de ore privind plata jumatatii din minimul amenzii? Multumesc
HG 854 /2011 pentru completarea anexei nr. 15 la Hotărârea Guvernului nr. 1.347/2001 privind atestarea domeniului public al judeţului Bacău, precum şi al municipiilor, oraşelor şi comunelor din judeţul Bacău
......
????