Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN PFA

Buna ziua! Vreau sa-mi deschid un PFA si ma intereseaza care sunt codurile CAEN corespunzatoare ocupatiei de consilier dezvoltare personala, trainer/formator si activitatii de traduceri neautorizate.

Multumesc frumos!
Pentru traducere aveti cod CAEN 7430
Acest cod se aplica si traducerilor NE-autorizate? Asta ma intereseaza in mod particular.
NU exista cod pentru traduceri neautorizate. Daca veti dori sa va infiintati un PFA pentru traduceri va trebui sa prezentati la ORC o diploma de calificare in domeniu.