Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Inregistrare in Revisal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Inregistrare in Revisal

Buna ziua.Avind in vedere modificarile aduse contributiilor la salarii si incheierea negocierilor privind modificarea salariilor pentru toti angajatii
firmei (SRL cap.privat) raportarea modificarilor in Revisal, respectiv actele aditionale la CIM s-a FACUT PINA LA 31.12.2017. Mai trebuie raportata aceeasi treaba inca odata pentru ca s-a schimbat Revisal?
Daca au fost operate si transmise in REGES modificarile la salariu, ca urmare a transferului contributiilor, atunci nu mai trebuie sa mai transmiteti REVISAL-ul inca o data.