avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1027 soluții astăzi

Rămâi informat cu avocatnet.ro, acum și pe Google News. Click aici și apasă pe urmărește-ne (follow sau steluță)!

Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Mutare contributie la angajat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Mutare contributie la angajat

Cum arata si ce contine acest act aditional ce va trebui semnat de angajat pentru mutarea contributiilor ?
Daca angajatorul emite o decizie mai este nevoie semnarea actului additional ?
Ultima modificare: Joi, 29 Martie 2018
cruceru1981, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:11, 30 Martie 2018
Nu mai este nevoie de act aditional, daca s-a emis decizie ,pe care salariatii au semnat de luare la cunostinta.

Model :
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Munca la gri otto2007 otto2007 cum poate fi stopata si dovedita munca la gri? x a incheiat un contract de munca pe 8 ore/zi.Dupa 4 luni, odata cu criza, patronul face un act aditional si ... (vezi toată discuția)
Legislatie onicico onicico Anul trecut salariul minim a fost de 1450lei.De la 1 ianuarie 2018 s-a mărit.Angajarea mea s-a facut in noiembrie 2017 cu 1450.Nu ar fi trebuit să primesc un ... (vezi toată discuția)
Incetare acordare indemnizatie de conducere CarolinaBuzu CarolinaBuzu Buna seara. Sunt medic primar intr-un spital privat, unde lucrez de 26 de luni. De17 luni sunt si director medical, moment din care la salariul negociat ca ... (vezi toată discuția)