Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit firma
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit firma

De ce imi cere banca semnatura sotiei la un imprumut pe firma? Mentionez ca sotia nu are nici o legatura cu firma.Firma e doar pe numele meu.E vorba de un imprumut pentru nevoi nenominalizate de la Banca T.,fara garantii si fara giranti pe o perioada de 5 ani. Raspunsul bancii a fost ca, sotia trebuie sa isi dea acordul ca in urma imprumutului nu este afectat bugetul familiei,voi ce ziceti? Multumesc.
Paul D., utilizator