Forum Discuţii juridice Executare silită EXECUTARE SILITA APARTAMENT
Discuție deschisă în Executare silită

EXECUTARE SILITA APARTAMENT

Buna seara. Va rog sa-mi spuneti si mie care este procedura legala sa opresti o executare silita. Mentionez ca am achzitionat un apartament cu franci elvetieni si nu am putut plati la timp ratele integral, adica: int-o luna am platit mai putin, intr-o luna mai mult. Cu toate acestea banca mi-a declarat creditul scadent si acum nu ma mai lasa sa platesc deloc. Va multumesc.
Oprirea executarii silite se poate dispune ca urmare a admiterii cererii avand ca obiect suspendarea executarii silite...