Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Acte indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Acte indemnizatie

Buna seara eu in ultimi 2 ani nasteri copilului am avut mai multe locuri de munca am depus la dosar ultimele 12 luni si mi sa spus ca trebuie sa aduc de la toate locurile de munca din astia 2 ani este normal ? De ce nu se ia in considerare cum srie ca trebuie sa ai 12 luni lucrate in ultimele 24
Da este normal. veniturile si perioada lucrata trebuie confirmate de locurile de munca
Indemnizatia vi se va calcula pe baza documentelor prezentate .. dvs decideti daca le duceti sau nu pe toate.
Cornel Vasile, Consilier juridic