Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara

Pentru ca au avut loc unele măriri salariale as dori sa fac o cerere de mărire a pensiei alimentare.Unde as putea sa o depun pentru a obține mărirea?
La judecătoria în a cărei circumscripție teritorială își are domiciliul minorul
Ca sa cereti o marire de pensie trebuie sa demonstrati ca au crescut nevoile copilului, nu e suficient sa va bazati pe cresterea salariala.