Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... informatii privind acordarea de fonduri europene ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

informatii privind acordarea de fonduri europene nerambursabile si infiintare societate I.I

Buna ziua. Doresc sa accesez fonduri europene pentru a-mi deschide o afacere in domeniu Foto & Video. Ma intereseaza sa primesc informatii utile in acest sens. Cum imi pot face planul de afaceri ( indicat ar fi daca asi gasi un plan de afaceri gata facut sau ceva de tip grila decat sa il completez, un studiu de fezabilitate, si ce acte mai sunt necesare pentru a fi fiabil dosaru si a fi aprobat si finantat.
Buna Ziua,

Exista la aceasta ora un program care se va deschide se numeste Start up Nation, Suma disponibila este de 44.000 euro. Activitatea este eligibila. Noi va putem intocmi planul de afaceri si documentele aferente.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.
Cu stima,

Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING