Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva Dir.Telecomunicatii a mun.Bucuresti din ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva Dir.Telecomunicatii a mun.Bucuresti din perioada 1979-1980

Cine detine arhiva Directiei de Telecomunicatii a municipiului Bucuresti din perioada 1979-1980, in vederea obtinerii adeverintei de venit necesare intocmirii dosarului de pensionare?Mentionez ca Arhivele Municipiului Bucuresti si Registrul Comertului nu detin aceasta informatie iar Telekom Romania nu raspunde acestei intrebari.
Vedeti acest link
[ link extern ]