Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cit dureaza un apel?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cit dureaza un apel?

Am un proces de granituire faza de apel .Vineri a fost a 8 -a infatisare ,care s-a aminat .Apelul dureaza de 2 ani.Este normal sa dureze atita? Se poate amina atita timp?
Nu puteti sa primiti un raspuns decat daca un av studiaza dosarul ,incheierile de sedinta de la fiecare termen etc.Poate a fost dispusa o expertiza care nu s a realizat,poate s -au formulat adrese catre diverse institutii care nu au raspuns etc