avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 443 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SPOR PENTRU RESPONSABIL CU PROTECTIA DATELOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SPOR PENTRU RESPONSABIL CU PROTECTIA DATELOR

Va rog, daca stie cineva.. pentru responsabilul cu protectia datelor, se acorda vreun spor? Unde gasesc scris acest lucru? Multumesc pentru raspuns!
Cel mai recent răspuns: SpinuA , utilizator 15:37, 8 Mai 2018
~ Conținut șters la cerere ~
Daca vorbim despre sectorul bugetar , pana acum nu exista act normativ in care sa se mentioneze asa ceva.

Daca vorbim despre sectorul privat, sporul poate fi acordat in baza c.i.m.,a c.c.m. aplicabil sau a reg.intern.
Ultima modificare: Marți, 8 Mai 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dpo Nihil since deo Nihil since deo Buna ziua! Daca un operator de date cu caracter personal il desemneaza pe consilierul juridic ca responsabil cu protectia datelor cu caracter personal, acesta ... (vezi toată discuția)
Spor de vechime ancady2003 ancady2003 Buna ziua, Am 51 de ani, angajatorul mi-a platit salariul cu vechimea inclusa, (la salariul net negociat se adauga sporul de vechime),acum imi diminueaza ... (vezi toată discuția)
Spor vechime Florica3 Florica3 Ce spor de vechime se aplica la salariu de baza daca am vechime peste 25ani. Va multumesc. (vezi toată discuția)