Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SPOR PENTRU RESPONSABIL CU PROTECTIA DATELOR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SPOR PENTRU RESPONSABIL CU PROTECTIA DATELOR

Va rog, daca stie cineva.. pentru responsabilul cu protectia datelor, se acorda vreun spor? Unde gasesc scris acest lucru? Multumesc pentru raspuns!
~ Conținut șters la cerere ~
Daca vorbim despre sectorul bugetar , pana acum nu exista act normativ in care sa se mentioneze asa ceva.

Daca vorbim despre sectorul privat, sporul poate fi acordat in baza c.i.m.,a c.c.m. aplicabil sau a reg.intern.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc!