Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... titlu de doctorat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

titlu de doctorat

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca in prezent exista baza legala de acordare a sporului de doctorat.
Va multumesc
Nu mai exista un astfel de act normativ. Pentru sectorul privat , acordarea acestui spor poate fi reglementata in reg.intern al angajatorului, in c.i.m. sau in c.c.m. aplicabil.