Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pensionar angajat cu CIM mai plateste taxele la stat ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pensionar angajat cu CIM mai plateste taxele la stat din salariu ?

Buna ziua. Am o intrebare, daca ma puteti ajuta: sunt pensionar si am fost angajat cu CIM la mai multe firme. Se mai retine din salariu taxele catre stat. Am inteles ca imi pot fi returnate ceea ce s-a virat catre stat. Multumesc, astept de la voi.
Pensionar angajat cu c.i.m. plateste taxele la stat din salariu .
Multumesc