avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Vouchere de vacanta
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Vouchere de vacanta

Buna seara. Pentru o persoana reintoarsa din crestere copil de la 1 mai, voucherele de vacanta in valoare de cat i se vor putea acorda? Proportional cu perioada lucrata adica 8 luni sau pe intreg anul avand in vedere ca unitatea le va acorda in luna iulie?

Alte discuții în legătură

Vouchere de vacanta Lps ped Lps ped Buna ziua, Am primit banii cu destinatia vouchere de vacanta. As avea si eu nevoie de cateva lamuriri in ceea ce priveste acordarea voucherelor de vacanta, ... (vezi toată discuția)
Acordare vouchere de vacanta in cazul cim suspendat ianasi claudia ianasi claudia Bună seara, Vă rog să mă ajutați în următoarea problemă: la instituția la care lucrez s-au acordat vouchere de vacanta. O salariată aflată în ... (vezi toată discuția)
Voucher de vacanta dana19770101 dana19770101 Ma intereseaza daca primesc integral voucherul de vacanta 1450 deoarece eu lucrez cu jumatate de norma in invatamantul preuniversitar. Ce salariati pot ... (vezi toată discuția)