Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri Europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri Europene

Buna ziua. Intrebarea mea este urmatoarea: In cazul accesarii unui program de fonduri europene, poti fi angajat in cadrul unei alte societati comerciale ? Va multumesc!
Singura interdictie este sa nu lucrati la STAT ca funcrionar public si trebuie sa va angajati cu 8 ore in noua firma dvs si alte 3 persoane.
Va multumesc pt informatie!