Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri

Buna ziua!
Am 28 ani,sex feminin si doresc infiintarea unei gradinite moderne in mediul rural, comuna Bascov,judetul Arges. dispun de 2000 mp de teren. Nu stiu ce posibilitati de accesare am,unde m-as incadra?
Buna ziua ,
Va rog sa ma contactați pentru o discuție detaliata .

Marco Durnescu

Alexandra Spinulete a scris:

Buna ziua!
Am 28 ani,sex feminin si doresc infiintarea unei gradinite moderne in mediul rural, comuna Bascov,judetul Arges. dispun de 2000 mp de teren. Nu stiu ce posibilitati de accesare am,unde m-as incadra?