avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 657 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri

Buna ziua!
Am 28 ani,sex feminin si doresc infiintarea unei gradinite moderne in mediul rural, comuna Bascov,judetul Arges. dispun de 2000 mp de teren. Nu stiu ce posibilitati de accesare am,unde m-as incadra?
Cel mai recent răspuns: CRIFE , Consultant fonduri europene 19:32, 24 Mai 2018
Buna ziua ,
Va rog sa ma contactați pentru o discuție detaliata .

Marco Durnescu

Alexandra Spinulete a scris:

Buna ziua!
Am 28 ani,sex feminin si doresc infiintarea unei gradinite moderne in mediul rural, comuna Bascov,judetul Arges. dispun de 2000 mp de teren. Nu stiu ce posibilitati de accesare am,unde m-as incadra?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri nerambursabile gradinita/cresa Alexandra Spinulete Alexandra Spinulete Buna ziua! Am 28 ani,sex feminin si doresc infiintarea unei gradinite moderne in mediul rural, comuna Bascov,judetul Arges. dispun de 2000 mp de teren. Nu ... (vezi toată discuția)
Idei de afaceri - infiintare gradinita (posibil accesare fonduri europene?) erdeicristina erdeicristina Buna ziua tuturor . vin din nou cu o intrebare .Va rog sa imi dati si mie niste sfaturi , in ceea ce priveste ideea de afacere ... am renuntat la serviciul meu ... (vezi toată discuția)
Accesare fonduri europene gradinita Georgiana Radu Georgiana Radu Buna seara, Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene? Multumesc! (vezi toată discuția)