Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Protectia datelor cu caracter personal conform noii ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Protectia datelor cu caracter personal conform noii legislatii

Suntem o firma care activeaza in domeniul constructiilor si instalatiilor.
Ce responsabilitati concrete avem pentru respectarea noii legislatii privind protejarea datelor cu caracter personal?
Ce documente concrete trebuie sa intocmim?
george-neagu, moderator
Niciun document. Nu faceti parte dintre entitatile care fac obiectul GDPR.
~ Conținut șters la cerere ~