Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Certificat imatriculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Certificat imatriculare

Certificatul de imatriculare mi-a fost retinut de politia italiana pe motiv ca sunt rezident in italia mai mult de un an ,cum recuperez talonul sau unde va ajunge deoarece ei nu mi-au explicat ce trebuie sa fac !!
Rugam respectati regulamentul forumului,nu deschideti concomitent mai multe topicuri cu subiect identic
www.avocatnet.ro/forum/discu...