avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Certificat imatriculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Certificat imatriculare

Certificatul de imatriculare mi-a fost retinut de politia italiana pe motiv ca sunt rezident in italia mai mult de un an ,cum recuperez talonul sau unde va ajunge deoarece ei nu mi-au explicat ce trebuie sa fac !!
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 09:19, 29 Mai 2018
Rugam respectati regulamentul forumului,nu deschideti concomitent mai multe topicuri cu subiect identic
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Masina mea a fost confiscată pe motiv că este furată 8899 8899 In anul 2017 am cumpărat o mașină din Germania de la un parc auto Apoi am înmatriculat o în România În aprilie 2018 p0litia de frontieră ( la vama) din ... (vezi toată discuția)
Auto NelaIoana NelaIoana Am cumparat o masina si proveniența olanda de la un parc auto..masina am luat o ca fiind din anul 2007..azi am fost la RAR si am aflat cu stupoare ca masina ... (vezi toată discuția)
Acte garantie pierdute nanucavali@yahoo.com nanucavali@yahoo.com Cum pot beneficia de repararea in garantie a unui frigider procurat in urma cu un an de la Altex si caruia i.am pierdut actele de cumparare?Mentionez ca a fost ... (vezi toată discuția)