avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ARHIVA SOCIETATE RADIATA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ARHIVA SOCIETATE RADIATA

Buna ziua,
Am cativa clienti care au lucrat la S.C. FORAJ SONDE BUCURESTI S.A., CUI 1556617, J15/116/2005, ce a avut sediul in comuna Ciocanesti, jud.Dambovita.
Societatea lichidatoare nu mai exista.
Ma puteti ajuta cu informatia privind societatea de arhiva careia i s-a predat arhiva?
Clientii vor sa faca demersuri pentru obtinerea grupelor si adeverintelor si nu au aceasta informatie pretioasa!
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:57, 31 Mai 2018
Incercati la Direcţia Judeţeană Dambovita a Arhivelor Naţionale
Adresa: Str. Plutonier Diţescu Stan nr. 6, Târgovişte, cod 130015, jud. Dâmboviţa
Telefon: 0245/220.536, 0245/207.200/2307
Fax: 0245/220.536
E-mail: dambovita@arhivelenationale.ro
Multumesc frumos. Am intrebat deja. Nu este nicio mentiune nici in Raportul Final de la Inchiderea procedurii insolventei.
Despre cei care au lichidat "lichidatorul" nu ati aflat nimic ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva unei societati desfiintate teomoldoveanu teomoldoveanu Buna ziua ! Va rog daca ma puteti ajuta sa gasim arhivele societatii SC FORAJ SONDE SA BUCURESTI J 15/116/2005 CUI 1556617 Sotul meu a lucrat la aceasta ... (vezi toată discuția)
Agromec dragomiresti, dambovita Violeta Porojan Violeta Porojan Buna ziua, Unde gasesc sediul arvihei pentru Agromec Dragomiresti, Dambovita? (vezi toată discuția)
Adeverinta de grupa Corina32 Corina32 tatal meu alucrat la foraj sonde Bucuresti din 1982-1997 firma sa mutat in dambovita apoi sa radiat.si nu stie de unde poate scoate aceasta adv daca ma poate ... (vezi toată discuția)