Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Agromec Dragomiresti, Dambovita
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Agromec Dragomiresti, Dambovita

Buna ziua,
Unde gasesc sediul arvihei pentru Agromec Dragomiresti, Dambovita?
Adresati-va la :
Direcţia Judeţeană a Arhivelor Naţionale Dâmboviţa
Adresa: Str. Plutonier Diţescu Stan nr. 6, Târgovişte, cod 130015, jud. Dâmboviţa
Telefon: 0245/220.536, 0245/207.200/2307
Fax: 0245/220.536
E-mail: dambovita@arhivelenationale.ro

sau

Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Dâmboviţa pentru a afla datele de identificare ale lichidatorului societatii respective.