Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

Buna ziua
La cat timp dupa introducerea actiunii de divort ,se poate vedea nr dosarului pe portal.just.ro
Multumesc
Buna ziua,

De obicei, numarul dosarului se poate vedea a doua zi dupa inregistrarea unei actiuni. Depinde si de instanta, de cat de repede proceseaza datele si le actualizeaza pe portal.
Bună ziua!
Introduceți numele dvs și al soțului în câmpul de căutare al site-ului menționat, dacă nu v-au dat deja de la
registratura nr sub care v-a fost înregistrată cererea, devenit astfel nr de dosar.
A doua zi apare!
Succes!