Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cesionarul de creanta de la o banca
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cesionarul de creanta de la o banca

cesionarul de creanta, IFN, de la o banca, reprezentad credit nerambursat de catre o societate comerciala , in ce conditii si daca este legal ca acest Cesionar, respectiv IFN sa ceara insolventa societatii si pentru ce valoare, a sumei platita pentru creanta, sau a creditului total plus accesorii?
Am raspuns in postarea de aici:
www.avocatnet.ro/forum/discu...