Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deductibilitate cass si cas in 2018
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deductibilitate cass si cas in 2018

Buna ziua ! Va rog frumos daca se poate sa-mi spuneti , pentru un pfa ,cheltuielile obligatorii cu CASS si CAS sunt deductibile in 2018?
george-neagu, moderator
Doar CAS mai este deductibil