Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Actiuni firma
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Actiuni firma

Am niste actiuni pe numele mamei la o firma. Cum aflu ce valoare au?multumesc anticipat
Dacă e listata la bursa urmăriți prețurile. Dacă nu, întrebați la firma dacă mai exista.
Actiunile exista..am primit prin posta de la ei daca vreau sa le vand sa contactez avocatul lor dar de 2 luni ei tot nu dau nici un raspuns..

Petre Enache a scris:

Dacă e listata la bursa urmăriți prețurile. Dacă nu, întrebați la firma dacă mai exista.