Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatie de constructie
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatie de constructie

Buna ziua!

Nu stiu cum trebuie procedat pentru construirea a doua obiective, in sensul obtinerii autorizatiei de constructie:
1) Sopron - practic 4 stalpi de metal, cu acoperis din tabla si pereti din tabla pe 2 parti;
2) Uscator pentru cherestea - 3 camere cu structura din profil de aluminiu cu panouri tip sandwich;

Pentru sopron inclin sa cred ca am nevoie de autorizatie de constructie, dar la uscatoare, ele fiind in fond echipamente tehnologice, nu stiu cum este corect de procedat.

Multumesc anticipat celor care pot raspunde!
~ Conținut șters la cerere ~
cred ca aici [ link extern ]
iMarian3, utilizator