avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... GDPR-in resurse umane/Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

GDPR-in resurse umane/Revisal

Buna ziua
Noul GDPR, care a intrat in vigoare in 25 mai 2018, aduce modificari sau obligatii noi in Resurse umane sau in Revisal? Va intreb daca trebuie intocmite acte aditionale la contractele de munca sau modificari in fisa postului sau trebuie operat ceva in plus in revisal. Am auzit "zvonuri" pe internet ca ar fi aparut o versiune noua la revisal acum in luna iunie, asa sa fie oare?
Multumesc anticipat pt raspuns
Cel mai recent răspuns: viorel55 , utilizator 13:19, 28 Iunie 2018
Sunt doar zvonuri in legatura cu o noua versiune de REVISAL.
si legat de prima parte a sesizarii mele ce stiti?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Responsabilul PIR (serv Personal) trebuie sa semneze un Acord de Confidentialitate

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Protectia datelor cu caracter personal Strong Strong Lucrez pe partea de resurse umane intr-o institutie privata, mai exact: fac recrutare de personal, tin interviuri, inchei contracte de munca, aditionale, ... (vezi toată discuția)
Fisa postului si gdpr BACLEA GABRIELA BACLEA GABRIELA Buna ziua, Am inteles ca va fi nevoie sa modificam Fisa Postului in urma implementarii GDPR, intrebarea este in ce consta aceasta modificare mai exact? (vezi toată discuția)
Regulamentul general privind protectia datelor cu caracter personal (gdpr) - va rog cateva sfaturi oanaportar oanaportar Buna dimineata ! Am citit pe Internet ca de la data de 25.05.2018 va intra in vigoare Regulamentul General privind Protectia Datelor cu Caracter Personal ... (vezi toată discuția)