Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... GDPR-in resurse umane/Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

GDPR-in resurse umane/Revisal

Buna ziua
Noul GDPR, care a intrat in vigoare in 25 mai 2018, aduce modificari sau obligatii noi in Resurse umane sau in Revisal? Va intreb daca trebuie intocmite acte aditionale la contractele de munca sau modificari in fisa postului sau trebuie operat ceva in plus in revisal. Am auzit "zvonuri" pe internet ca ar fi aparut o versiune noua la revisal acum in luna iunie, asa sa fie oare?
Multumesc anticipat pt raspuns
Sunt doar zvonuri in legatura cu o noua versiune de REVISAL.
si legat de prima parte a sesizarii mele ce stiti?
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Responsabilul PIR (serv Personal) trebuie sa semneze un Acord de Confidentialitate