Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce proceduri folosesc autoritățile locale în cazul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce proceduri folosesc autoritățile locale în cazul decesului unei persoanei fără moștenitori?

Ce proceduri adoptă-folosesc autoritățile locale în cazul decesului persoanei lipsită de moștenitor??
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~