Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod CAEN pentru servicii de biostatistica si ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod CAEN pentru servicii de biostatistica si bioinformatica.

Buna seara,
as fi recunoscator daca m-ati puta ajuta cu alegerea codurilor CAEN pentru urmatoarele activitati: cod CAEN pentru servicii de biostatistica si bioinformatica. De asemenea m-ar interesa pentru workshop pentru diferite terapii alternative precum diete, meditatie, exercitii. Mentionez ca nu sunt din domeniul sanatatii. Azi mi-a amanat dosarul pentru codul CAEN" 8690 Alte activitati referitoare la sanatatea umana" din cauza faptului ca nu sunt din domeniul medical.
Multumesc frumos
andreilazar9, utilizator