Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Contributii sociale PFA deductibile sau nu pentru ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Contributii sociale PFA deductibile sau nu pentru veniturile pe 2017?

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti ce contributii nu se deduc pentru veniturile din anul 2017.
Multumesc,
contributiile la sanatate nu sunt deductibile pt 2017
Dar cele pt asigurari sociale?

georgeenciu a scris:

contributiile la sanatate nu sunt deductibile pt 2017