Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reziliere contract vodafone?
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reziliere contract vodafone?

Am făcut un contract de portare al unui nr de tel .in 24 ore am anulat cererea dar contractul M i sa spus ca nu poate sa fie reziliat .mentionez ca nu am adus prejudicii societății respective (telefon gratuit șau alte beneficii).m i sa cerut taxa de reziliere 24 luni x 35 lei abonamentul .nr portat nu a fost activat nici nr provizoriu. Ce pot face ?vamultumesc
Cristinagrigoras, utilizator