Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Depun declarația unică pentru 2 servicii part-time?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Depun declarația unică pentru 2 servicii part-time?

Sint pensionara si mai am 2 servicii part-time, cu retinere la sursa , trebuie sa depun declaratia unica ?
Manuela Rășină, administrator
Nu pentru ca doar angajatorul declara la stat venitul si impozitele.
Multumesc !