Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cine ma poate ajuta cu un contrac de consultanta?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cine ma poate ajuta cu un contrac de consultanta?

Am un contrac de consultanta de semnat si nu mi se pare ca e totul in regula . Cine ma poate ajuta cu acest contract?
nedeianutudorel, utilizator
Un avocat.