avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Cine ma poate ajuta cu un contrac de consultanta?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Cine ma poate ajuta cu un contrac de consultanta?

Am un contrac de consultanta de semnat si nu mi se pare ca e totul in regula . Cine ma poate ajuta cu acest contract?
Ultima modificare: Sâmbătă, 21 Iulie 2018
nedeianutudorel, utilizator
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 12:30, 21 Iulie 2018
Un avocat.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita- internet LaurentiuR LaurentiuR In anul 2007 cand am intrat la facultate am facut un contrac la internet,acesta fiind pe 2 ani. Eu nu am vrut sa fie pe 2 ani,dar luandu-ma dupa baiatul de la ... (vezi toată discuția)
Buna seara,am nevoie de ajutor in legatura cu un contract de ... ioneliya38 ioneliya38 buna seara,am nevoie de ajutor in legatura cu un contract de inchiriere.fiica mea locuieste in bucuresti si a inchiriat un apartament.anul acesta in septembrie ... (vezi toată discuția)
Rog un raspuns: am infiintat un srl prin o cunostinta avocat care a cerut o imputernicire sa faca firma a cerut specimen de semnatura mirreya mirreya ce se intampla cu imputernicirea respectiva se poate folosi si la altceva sau expira dupa ce sa infiintat firma ?cat timp e valabila rogg mult sa imi ... (vezi toată discuția)