Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Deschidere Outlet
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Deschidere Outlet

Buna ziua,

As vrea sa deschid un magazin outlet. Va rog sa îmi spuneti care sunt pașii care trebuie parcurși și costurile aproximative ale autorizațiilor?

Va mulțumesc
Buna ziua. Ce veti comercializa in magazinul outlet? Unde?
Buna ziua. As vrea un magazin outlet de imbracaminte diverse branduri. Magazinul va fii in Satu Mare.
Buna seara.Doresc sa deschid un magazin outlet imbracaminte diverse branduri.Vreau sa stiu daca pot vinde fara certificat de conformitate doar cu factura.Va multumesc.
Janina Mrciuc, utilizator
buna ziua ...scuze daca deranjez...a ti reusit sa deschideti un outlet ?cum a ti procedat ?care sunt pasii? m ar interesa si pe mine in constanta..multumesc
spanky, utilizator