Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Automatizare Locuinte, Case SMART, Instalare Produse ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Automatizare Locuinte, Case SMART, Instalare Produse Smart

Buna ziua, am si eu nevoie de sfatul dvs. Vreau sa imi deschid o firma care sa reprezinte titlul acestei intrbari. Ce cod CAEN ar trebui sa reprezinte in prima faza firma mea.
Va recomandam sa includeti de la bun inceput mai multe coduri CAEN relevante. Astfel, evitati cheltuieli suplimentare ulterioare, cand ati face actualizari, adaugand activitati. Dintre cele mai apropiate va putem mentiona acum CAEN 4399 si 4329.