Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... plata vechime pentru pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

plata vechime pentru pensie

daca o persoana nascuta in data de 20.04.1957 doreste sa cumpere vechime pentru pensie pentru a face cei 35 de ani stagiul complet de cotizare , (el neavand decat 31 de ani de vechine), poate sa iasa la pensie anticipat ?
Nu.