Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Casa de amanet
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Casa de amanet

Buna ziua. Vreau sa deschid o casa de amanet. Am infiintat societatea si am obtinut avizul bnr. Vreau sa intreb daca dupa obtinerea autorizatiei anpc si cea de functionare de la primarie mai trebuie si alte avize. Multumesc
Va trebuie analiza de risc la securitate fizica efectuata de o firma autorizata in baza Legii nr. 333/ 2003 si realizarea masurilor care decurg in urma analizei de risc.
Gasiti informatii suplimentare aici: www.avocatnet.ro/articol_431...
Buna ziua,
Ati reusit sa deschideti Casa De Amanet?
Multumesc!