Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere din lista de prieteni
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere din lista de prieteni

Cum pot sterge pe cineva din lista de prieteni de pe site?

Multumesc anticipat :)
In dreptul profilului dumneavoastra , in coltul din dreapta sus , aveti :
Profilul meu
Informatii personale
Mesaje private
Centrul de alerte
Documente utile
Consultant
Content premium
Prieteni
Logout

Tot ce aveti de facut este sa dati click pe cuvantul prieteni si vor aparea toti prietenii dumneavoastra , iar in dreapta aveti optiunea sterge din lista .

Pe pagina principala de forum se afla avatarul dvs. si o serie de optiuni ce pot fi accesate , printre care si optiunea pe care o puteti accesa pentru a vizualiza lista dvs. de prieteni. Accesand-o, veti vedea in dreptul persoanei pe care va ganditi sa o stergeti, optiunea ,,sterge din lista".
Gata, am gasit. Va multumesc :)