Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN

Buna ziua!Imi puteti spun ce cod sa aleg pt a putea vinde imbracaminte si incaltaminte adult-copii,rechizite,jucarii.?
Buna seara!
Codurile CAEN pentru obiectele de activitate pe care doriti sa le intreprindeti:
4771 Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
4772 Comert cu amanuntul al încaltamintei si articolelor din piele, în magazine specializate
4762 Comert cu amanuntul al ziarelor si articolelor de papetarie, în magazine specializate
4765 Comert cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, in magazine specializate