Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... protectia angajatului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

protectia angajatului

unde pot face o reclamatie cu privire la protectia angajatului?
La ITM ( Inspectoratul Teritorial de Munca).
Inspectoratul Teritoriaal de Munca
la ITM. dar atentie trebuie sa aveti argumente concrete.
Daca va referiti la protectie privind sanatatea si securitatea in munca in cadrul ITM este Birou pentru SSMD
denisika19 a scris:

unde pot face o reclamatie cu privire la protectia angajatului?

Protectia angajatului cu privire la ce? Explicati speta mai pe larg si atunci o sa primiti un raspuns competent.